Zainteresowany? Zapytaj o wycenę!

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE

WIRTUALNY SPACER ?

 

efektowne zaprezentowanie mieszkania

 

prezentowanie mieszkania w dowolnym momencie

 

sprzedaż mieszkania na odległość

 

większe prawdopodobieństwo, że zainteresowana osoba odwiedzi mieszkanie osobiście

Wirtualny spacer

Interaktywny spacer daje Ci również możliwość sprzedaży na odległość, bo jest niezastąpiony dla klientów, którzy szukają mieszkania poza swoim aktualnym miejscem zamieszkania i nie mogą pojawić się na miejscu.

Dzięki spacerowi 3D można doskonale zorientować się w rzeczywistym układzie mieszkania. W przeciwieństwie do zdjęć daje prawdziwe poczucie przestrzeni.

Możliwość wielokrotnego powracania do Twojej oferty potęguje zainteresowanie. Potencjalny nabywca może w każdej chwili obejrzeć wszystkie pomieszczenia dowolną ilość razy. Dodatkowo, taką wirtualną wycieczkę  może zaprezentować znajomym czy rodzinie, konsultując z nimi zakup i tym samym przyspieszyć transakcję.

Jedną z usług w ofercie KOLOREM GO! jest wirtualny spacer.  Jest to bardzo przydatne rozwiązanie jeśli planujesz na przykład sprzedać mieszkanie. Stworzymy wtedy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia panoramiczne i połączymy je w interaktywny spacer 3D, by je efektownie zaprezentować. To pozwoli kupującemu dokonać wstępnej selekcji, zapoznać się z wyglądem oraz stanem mieszkania bez konieczności odwiedzenia go fizycznie. 

Jest to idealna możliwość dla zapracowanych osób, które chcą sprzedać mieszkanie, ale nie mają czasu żeby w każdej chwili prezentować je zainteresowanym. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

© 2021 KOLOREM GO

 

KONTAKT: 696 477 826

© 2022 KOLOREM GO        |       KONTAKT: 696 477 826       |