Projekty graficzne

Nie pozostawiaj tego ważnego aspektu swojej działalności przypadkowi.

Zatrudnij profesjonalną firmę graficzną.

{

Jednym z najważniejszych aspektów Twojego biznesu jest Twój wizerunek. Twoja marka jest wirtualną twarzą Twojej firmy,

Może przyciągać i zatrzymywać klientów oraz wizualnie określać Cię jako firmę. A to wszystko zaczyna się od profesjonalnego projektu graficznego..

Projekt graficzny obejmuje praktycznie każdy rodzaj materiałów marketingowych i brandingowych. Od projektu logo po broszury i katalogi.

DOSKONAŁY EFEKT

PROJEKTOWANIE LOGO KROK PO KROKU

Uśmiechnij się, wiedząc, że otrzymałeś logo, o którym zawsze marzyłeś.

Z naszych pomysłów tworzymy różne koncepcje, które przeglądamy i omawiamy z Tobą, aby dojść do finalnego projektu.

Logo to najważniejszy element budowania wizerunku marki. Powinno oddawać jej charakter,

Ze wszystkich omówionych projektów tworzymy ostateczne, idealne logo, zgodne z Twoimi wymaganiami.

Dostarczamy wszystkie formaty plików, jakich będziesz potrzebować do oznakowania swoich materiałów firmowych.

LICZY SIĘ POMYSŁ

RÓŻNE KONCEPCJE

PROJEKT LOGO

DOSTARCZENIE PLIKÓW

Identyfikacja wizualna przyniesie wiele korzyści, jeśli będzie spójna i przemyślana. Dlatego wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać i tworzyć jedną całość.

Na identyfikację wizualną firmy składają się m.in.: logo,  księga znaku, kolorystyka, krój pisma, stopka e-mail, wizytówka, koperta, papier firmowy, opakowanie produktów, materiały promocyjne, oznakowanie siedziby firmy, ubiór pracowników.

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie służące do kreowania wizerunku marki.

To jest świetna recepta na  to, jak wyróżnić się spośród konkurencyjnych marek.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY

{

Dobrze zaprojektowane materiały do marketingu drukowanego są ważną inwestycją dla Twojej firmy.Pomożemy Ci zaplanować, opracować oraz dostarczyć wysokiej jakości produkty promocyjne dla Twojej firmy!

3

2

1

PROJEKT

PUBLIKACJI

PROJEKT

OPAKOWANIA

NIESTANDARDOWE

ILUSTRACJE

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój produkt w małej torebce,prostym kartonowym pudełku czy przeprojektować specjalistyczne opakowanie pomożemy Ci zrealizować Twoją wizję.

Skontaktuj się z nami, przygotujemy bezpłatną wycenę.

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku biznesowym coraz trudniej jest wyróżnić się z tłumu. Jednak możemy pomóc Ci w tworzeniu niestandardowych ilustracji, które możesz dodać do swojej witryny internetowej, broszury, infografiki lub ulotki. Koniecznie zatrzymaj się w naszym portfolio ilustracji i sprawdź nasze wcześniejsze prace.

Jest to gałąź projektowania graficznego, która łączy tekst, ilustracje i kolory, aby przekazać wiadomość odbiorcom. Zwykle dotyczy to broszur, ulotek i folderów. Jako wiodący graficy mamy ponad 20 lat doświadczenia

w tworzeniu efektownych projektów, aby dotrzeć do Twoich docelowych odbiorców.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Kliknij przycisk, omówimy Twój projekt i przygotujemy

dla Ciebie ofertę

START

Logo to najważniejszy element budowania wizerunku marki. Powinno oddawać jej charakter, być spójne z jej wartościami, kreować w świadomości odbiorców odpowiednie skojarzenia – jednak, to wymaga odpowiedniej wiedzyi podejścia.

Stworzone przez nas logo będzie profesjonalne i odpowiadające współczesnym wymaganiom rynku. Zrealizujemy kompleksowy proces brandingu, którego wynikiem będzie nie tylko logo, ale również cała księga identyfikacji wizualnej.

Trendy w grafice stale się zmieniają,

lecz w połączeniu z naszą wiedzą

i doświadczeniem potrafimy stworzyć niepowtarzalne projekty. Wiemy, jakie formaty się sprawdzają, a tworzony koncept dopasowujemy do specyfikacji branży.Projektujemy zgodnie z najnowszymi nurtami w designie, aby grafiki były estetyczne, ale jednocześnie użyteczne. Przeanalizujemy rynek, na którym działasz, aby stworzyć projekty wyróżniające Twoją firmę wśród konkurencji. Pozwoli to na zbudowanie trwałych skojarzeń z marką oraz zwiększy jej rozpoznawalność.

Bez czego żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie funkcjonować? Odpowiedź jest prosta – odpowiedniej identyfikacji wizualnej oraz brandingu, czyli budowania świadomości marki. Jeśli zależy ci na tym, by stworzone dla ciebie projekty graficzne przedstawiały spójną wizję, odpowiadającą specyfice twojej branży oraz współczesnych nurtom w designie, skorzystaj z naszych usług. Tworzymy projekty reklam, logo, plakatów, tablic i innych propozycji do druku zgodnie z potrzebami każdego klienta.

1

2

3

PROJEKTOWANIE

LOGOTYPÓW

IDENTYFIKACJA

WIZUALNA

PROJEKTY

GRAFICZNE

© 2021 KOLOREM GO

 

KONTAKT: 696 477 826

© 2022 KOLOREM GO        |       KONTAKT: 696 477 826       |