ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

KIEDY LIFTING MIESZKANIA MA SENS

 

MIESZKANIE STRACIŁO SWÓJ BLASK

Nawet najstaranniej urządzone mieszkanie kiedyś traci swoją świetność i zamiast cieszyć, zaczyna przytłaczać. W takich pomieszczeniach trudno jest odpoczywać, dlatego od czasu do czasu warto przeprowadzić kilka zmian.

 

MIESZKANIE JEST SUPER, ALE...

Zdarza się, że mieszkanie zostało wyremontowane, ale zabrakło pomysłu na wykończenie wnętrz. Często to właśnie dodatki i dekoracje tworzą w domu nastrój i dodają mu charakteru, warto poświęcić im chwilę.

 

MIESZKANIE JEST TYMCZASOWE

To logiczne, że w wynajmowanym mieszkaniu duże inwestycje nie mają sensu.  Zawsze warto jednak stworzyć przesteń, która będzie dawała poczucie komfortu i przyjazny klimat.

 

MIESZKANIE W SPADKU

Jeśli odziedziczyłeś mieszkanie po rodzicach lub dziadkach i przestarzała aranżacja wnętrz Cię odstrasza, nie trzeba od razu wszystkiego wyrzucać. Wartościowe, ciekawe meble można odnowić,  wystylizować i dzięki nim stworzyć nowe, oryginalne pomieszczenia.

 

BRAK CZASU I OCHOTY NA REMONT

Z jednej strony brakuje Ci czasu na remontowanie  a z drugiej twoje mieszkanie aż prosi się, żeby trochę zmienić jego klimat. Z nami lifting mieszkania pójdzie znacznie szybciej, bo przygotujemy dla Ciebie kilka specjalnych pomysłów.

 

BRAK ŚRODKÓW NA DUŻY REMONT

Chcesz mieszkać w ładnym mieszkaniu, ale brak funduszy powoduje u Ciebie frustrację i żal, że mieszkanie nie wygląda tak, jak chcesz. Wykorzystując to, co już jest w mieszkaniu można uzyskać doskonałe wnętrze znacznie niższym kosztem.

Nawet w najbardziej zadbanym mieszkaniu, warto raz na jakiś czas wprowadzić kilka zmian, żeby odświeżyć jego wizerunek. Temu właśnie służy lifting mieszkania.

Istnieją różne sposoby na poprawienie funkcjonalności i wyglądu wnętrz. Remont generalny to tylko jeden z nich. Istnieją też mniej lub bardziej zaawansowane sposoby na przeprowadzenie metamorfozy oraz różne triki, które potrafią od ręki odmienić wnętrze. Wszystko zależnie od możliwości i potrzeb.

Czasem samemu trudno jest spojrzeć na mieszkanie z innej perspektyw a  my możemy bez problemu doradzić Ci zmiany, które sprawią że te nie do końca wymarzone wnętrza nabiorą blasku i zaczną cieszyć.

Jeżeli Twoje mieszkanie straciło na aktualności i nie czujesz się w nim dobrze, ale nie chcesz przeprowadzać remontu - skontaktuj się z nami.

Lifting wnętrz

© 2021 KOLOREM GO

 

KONTAKT: 696 477 826

© 2022 KOLOREM GO        |       KONTAKT: 696 477 826       |