NAJNOWSZY PROJEKT

Nasza praca pozwala nadać każdej przestrzeni nowy wygląd, zupełnie nowe życie. Ważne jest też, aby zmiana była nie tylko przykuwająca uwagę, ale i funkcjonalna. Służymy radą we wszystkim, czego potrzebujesz: oświetlenie, wyselekcjowane meble i odpowiednia kolorystyka a także elementy dekoracyjne i tekstylne. Wszystko to sprawi, że każde pomieszczenie stanie się nową scenerią.


Zależy nam, żeby tworzyć projekty, które będą odzwierciedlać Twoją osobowość i styl życia, dlatego na każdym kroku ważna jest przejrzysta komunikacja. Aby to zrobić, postępujemy zgodnie ze sprawdzonym, procesem tworzenia każdego projektu, niezależnie od tego czy pracujemy nad liftingiem wnętrz czy zupełnie nową aranżacją.

 

Od pierwszej chwili ściśle współpracujemy z Tobą i informujemy o każdym podejmowanym przez nas kroku. Zadbamy o wszystko a Ty obserwuj, jak pomysł staje się rzeczywistością.

{

Kolor wyznacza styl

i ma moc kształtowania

proporcji pomieszczeń.

 

JAKIE SĄ ETAPY TWORZENIA ARANŻACJI?

 

TWOJE WYMAGANIA

Podczas wstępnej rozmowy ustalimy, czego oczekujesz od projektu i co chcesz zmienić w swoim mieszkaniu. Omówimy funkcjonalność wnętrza i styl w jakim ma być wykonana aranżacja. Przydatne będą tutaj Twoje materiały np. odręczne szkice albo zdjęcia wnętrz, które Ci się podobają. Ustalimy pełny zakres prac, jaki miałby być wykonany, zgodnie z określonym przez Ciebie budżetem.

 

TABLICA INSPIRACJI

Kolejny etap to stworzenie tablicy inspiracji. Jest to rodzaj prezentacji wizualnej lub „kolażu” składającego się z obrazów, zdjęć i próbek różnych materiałów, które mogą być wykorzystane w projekcie. Tablica ma być narzędziem do przekazania ogólnego pomysłu aranżacji, wstępnym pomysłem do określenia stylu w jakim ma być wykonana aranżacja.

 

WIZUALIZACJE 3D

Teraz pora na wykonanie fotorealistycznej wizualizacji przyszłego wnętrza i naniesienie ewentualnych poprawek, zgodnie z Twoimi uwagami.

 

LISTA ZAKUPÓW

Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu otrzymasz szczegółową listę produktów wykorzystanych w projekcie z dokładnymi wycenami i adresami sklepów. Pozwala to na monitorowanie budżetu przeznaczonego na wykonanie projektu i oszczędza Twój czas, który  musiałbyś przeznaczyć na poszukiwanie wyposażenia.

 

NADZÓR NAD ZLECONYMI PRACAMI

Do czasu finalizacji projektu będziemy kontrolować wszystkie powierzone prace. Na każdym kroku będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

PRZYKŁADOWE TABLICE INSPIRACJI

Aranżacja wnętrz

© 2021 KOLOREM GO

 

KONTAKT: 696 477 826

© 2022 KOLOREM GO        |       KONTAKT: 696 477 826       |